|
Konkurs "150 lat Powstania Styczniowego – ekspozycja, dokument" rozstrzygnięty [29.03.2013 r.] |
|
| 29.03.2013 r. Komisja Konkursowa podała komunikat o rozstrzygnięciu konkursu "150 lat Powstania Styczniowego – ekspozycja, dokument" zorganizowanego przez Podlaskie Stowarzyszenie Pamięci Zesłańców Sybiru w Białymstoku, Muzeum Wojska w Białymstoku i Związek Sybiraków Zarząd Oddziału w Białymstoku. | |
|
Do konkursu przystąpili uczniowie z 32 szkół (10
szkół podstawowych, 17 gimnazjów, 4 szkoły ponadgimnazjalne). |
|
|
I miejsce |
nie przyznano; |
|
II miejsce |
Technikum nr 1 im. Korpusu Polskiego, Augustowskie Centrum Edukacyjne w Augustowie; |
|
III miejsce |
I Liceum Ogólnokształcące w Łapach. |
|
|
W kategorii szkół ponadgimnazjalnych nie przyznano Nagrody Specjalnej oraz nie przyznano Wyróżnienia. |
xxxx
|
Uroczyste podsumowanie Konkursu odbędzie 15 kwietnia 2013 r. o godz. 1200 w Sali Rycerskiej Muzeum Wojska w Białymstoku (ul. Jana Kilińskiego 7). Zapraszają organizatorzy konkursu. Nagrodę otrzymają uczniowie Technikum nr 1 im. 2 Korpusu Polskiego z klasy I hd: Paulina Pietrewicz, Natalia Szczupak i Tomasz Zaniewski. Opiekunem merytorycznym jest nauczycielka historii ACE pani Jadwiga Motuk. |
|
|
Komunikat Komisji Konkursowej: |
|