Konkurs "150 lat Powstania Styczniowego – ekspozycja, dokument"

rozstrzygnięty  [29.03.2013 r.]

29.03.2013 r. Komisja Konkursowa podała komunikat o rozstrzygnięciu konkursu "150 lat Powstania Styczniowego – ekspozycja, dokument" zorganizowanego przez Podlaskie Stowarzyszenie Pamięci Zesłańców Sybiru w Białymstoku, Muzeum Wojska w Białymstoku i Związek Sybiraków Zarząd Oddziału w Białymstoku.

Do konkursu przystąpili uczniowie z 32 szkół (10 szkół podstawowych, 17 gimnazjów, 4 szkoły ponadgimnazjalne).
Prace uczestników były zróżnicowane pod względem poziomu wykonania, wkładu pracy i oryginalności.
Komisja po zapoznaniu się z dokumentacją fotograficzną oraz z materiałem przedstawionym na CD
a także po obejrzeniu prac konkursowych zamieszczonych na stronach internetowych szkół biorących udział w Konkursie
uznała w kategorii SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE:

I miejsce

nie przyznano;

II miejsce

Technikum nr 1 im. Korpusu Polskiego, Augustowskie Centrum Edukacyjne w Augustowie;

III miejsce

I Liceum Ogólnokształcące w Łapach.

 

W kategorii szkół ponadgimnazjalnych nie przyznano Nagrody Specjalnej oraz nie przyznano Wyróżnienia.

xxxx

Uroczyste podsumowanie Konkursu odbędzie 15 kwietnia 2013 r. o godz. 1200

w Sali Rycerskiej Muzeum Wojska w Białymstoku (ul. Jana Kilińskiego 7). Zapraszają organizatorzy konkursu.

Nagrodę otrzymają uczniowie Technikum nr 1 im. 2 Korpusu Polskiego z klasy I hd:

Paulina Pietrewicz, Natalia Szczupak i Tomasz Zaniewski.

Opiekunem merytorycznym jest nauczycielka historii ACE pani Jadwiga Motuk.

Komunikat Komisji Konkursowej: