.
| Wycieczka do Warszawy – 10 listopada 2007 r. |
|
.
|
Uczestniczyło w niej 35 uczniów ZSZ nr 1 bior±cych udział w projekcie Akademia Jutra oraz 3 nauczycieli opiekunów. |
|
Zwiedzili¶my "ciekawe miejsca" stolicy... Byli¶my w Muzeum Powstania Warszawskiego, podziwiali¶my piękno Łazienek ... |
|
Warszawa zachwycała swoim pięknem i majestatem stolicy z każdego miejsca ... |
|
Ogl±dali¶my przygotowania do obchodów ¦więta Narodowego. |
|
Chcieli¶my zobaczyć wszystkie zabytki, ale niekiedy remonty zawracały nas z drogi. |
|
A wieczorem w Teatrze Polskim obejrzeli¶my wybrany spektakl. |
| Zmęczeni i pełni wrażeń wrócili¶my do Augustowa... |