| Wycieczka do Olsztyna 21 kwietnia 2007 r. | |||
|
Uczniowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej Nr 1 w ACE (uczestnicy projektu razem z nauczycielami opiekunami) udali się na wycieczkę, aby zobaczyć , jak pięknie jest wiosną... |
|||
|
|||
|
Zwiedziliśmy Olsztyn, który zachwycił nas zabytkami |
|||
|
|
|||
| oraz nowoczesną architekturą... | |||
|
|
|||
|
A w Parku Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie niektórzy z nas doznali "spotkania trzeciego stopnia" |
|||
|
|||