|
Wycieczka do Trójmiasta 30-31 sierpnia 2007 r. |
 |
|
W ostatnie dni wakacji wybraliśmy się do Trójmiasta. |
|
|
|
Zachwyciła nas bardzo Starówka Gdańska. |
|
Pamiątkowe zdjęcia
będą przypominały nam
kolejną wycieczkę... |
|
|
|
. |
|
|
Temperatura wody i powietrza
niestety nie zachęcała do kąpieli. |
|
|
. |
|
|
|
Park w Oliwie i Ogród Zoologiczny również wzbudziły naszą ciekawość. |
|
Po pożegnaniu Trójmiasta ... |
|
|
|
zatrzymaliśmy się w Malborku, aby zwiedzić Zamek Wielkiego Mistrza. |
|
Potęga tej budowli cały czas imponuje.
|
|
|
|
Przy ówczesnym poziomie techniki - jak ówcześni mistrzowie to zbudowali ??? |