|
Hotel Gołębiewski w Mikołajkach 22.10.2007 r. |
 |
|
W październiku br. 40 uczniów technikum z klas II i III
o specjalizacji "organizacja usług gastronomicznych"
wzięło udział w wycieczce zorganizowanej w ramach projektu "Akademia Jutra".
.
|
|
. |
|
Młodzież z wielkim zainteresowaniem
poznawała funkcjonowaniem hotelu Gołębiewski, wystrój wnętrz,
bazę gastronomiczną prezentowaną przez szefa kuchni restauracji Czerwonej i Zielonej.
. |
|
. |
|
Zgłosimy się tutaj na
praktykę zawodową i też nauczymy się świetnie gotować... |
|
. |
|
Zwiedziliśmy również inny hotel w okolicy Mikołajek, gdzie w restauracji hotelowej zjedliśmy obiad. |