Artykuły

Harmonogram kursów dokształcania pracowników młodocianych wroku szkolnym 2019/20
organizowanych przezOśrodek Doskonalenia i Dokształcania Zawodowego wACE Augustów

Zawód kurs termin realizacji
711204 murarz tynkarz stopnia I 16.03.2020- 08.04.2020r.
(do odpracowania 9 i 10.04.2020- przerwa świąteczna)
stopnia II 03.09.-27.09.2019r.
stopnia III 25.11-20.12.2019r.
 512001   kucharz   stopnia I 15.04.2020- 08.05.2020r.
(kurs w czasie matur do odpracowania
13 i 14.04.2020 oraz 01.05.2020)
Stopnia II 03.09.-27.09.2019r.
stopnia III 28.10.-22.11.2019r.
 723103   mechanik pojazdów samochodowych 

 stopnia I

grupa I

16.03.2020- 08.04.2020r.
(do odpracowania 9 i 10.04.2020- przerwa świąteczna)

stopnia I

grupa II

15.04.2020- 08.05.2020r.
(kurs w czasie matur do odpracowania
13 i 14.04.2020 oraz 01.05.2020)
stopnia II 30.09-25.10.2019r.
stopnia III 17.02-13.03.2020r.
712905 monter zabudowy i robót wykończeniowych
w budownictwie
 stopnia I  11.05.2020- 05.06.2020r.
stopnia II 30.09-25.10.2019r.
stopnia III

07.01.2020- 14.02.2020r
(ferie zimowe 20.01-02.02.2020, do odpracowania 6.12.2020)

 741103 elektryk stopnia I 11.05.2020- 05.06.2020r. 
712618

monter sieci instalacji sanitarnych

stopnia I 17.02.2020- 13.03.2020r.
 522301 sprzedawca stopnia I 07.01.2020- 14.02.2020r.
(ferie zimowe 20.01-02.02.2020, do odpracowania 6.12.2020)

Zakwaterowanie: Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Augustowie.

Cena 790 zł, obejmuje zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych z łazienkami, całodzienne wyżywienie, opiekę pedagogiczną.

Uczniowie mogą korzystać z urządzeń i sprzętu znajdującego się na terenie ośrodka np. siłowni, mogą zostać na weekend z własnym wyżywieniem.

ZGŁOSZENIA NA KURSY I STOPNIA
ze względów organizacyjnych proszę o zgłoszenie uczniów na kurs do 17 grudnia 2019
( proszę podać ilość uczniów na kurs oraz ilość uczniów do zakwaterowania)

Augustowskie Centrum Edukacyjne w Augustowie
Al. Kard. Wyszyńskiego 3
16-300 Augustów
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
+48 87 6432861
http://www.acedu.pl

lub bezpośrednio do koordynatora CKZ w ACE
Iwona Grabowa  (tel. 504677133, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

 


.

 Harmonogram kursów dokształcania pracowników młodocianych wroku szkolnym 2019/20
organizowanych przez Ośrodki Doskonalenia i Dokształcania Zawodowego w innych miejscowościach

zawód kurs termin realizacji miejscowość
 741103 elektryk stopnia  II 30.09-25.10.2020r. SUWAŁKI
stopnia  III

28.10.-22.11.2019r.

SUWAŁKI
 343101  fotograf stopnia  III  04.11-01.12.2019r. OLKUSZ
721306 blacharz samochodowy stopnia  III 10.02.-06.03.2020r. BRODNICA
514101 fryzjer stopnia  II 30.09-25.10.2020r. SUWAŁKI
stopnia  III

25.11-20.12.2019r.

751204 piekarz stopnia  III 25.11- 20.12.2019r. OLECKO
753402 tapicer stopnia  II

03.09.-27.09.2019r.

NIDZICA
stopnia  III

25.11-20.12.2019r.

752205 stolarz stopnia  III 30.09-25.10.2019r. GIŻYCKO
751201 cukiernik stopnia  II 30.09.-25.10.2019r. SUWAŁKI
stopnia  III 28.10-22.11.2019r. SUWAŁKI
 522301  sprzedawca stopnia  II 30.09.-25.10.2019r. OLECKO
stopnia III 25.11-20.12.2019r. OLECKO
722204 ślusarz stopnia  III

25.11-20.12.2019r.

GIŻYCKO