.
Kierunki kształcenia w szkołach dla młodzieży w ACE w roku szkolnym 2002/03
Nazwa szkoły
Technikum nr 1 (4 letnia szkoła ponadgimnazjalna)
zawód
klasa
wychowawca
technik budownictwa 311[04]
I b
Iwona Grabowa
technik elektronik 311[07]
I i
Wojciech Walulik
technik organizacji usług gastronomicznych 341[07]
I g
Bogusława Zawieja
technik hotelarstwa 341[04]
I h
Gertruda Zębala
I Liceum Profilowane (3 letnia szkoła ponadgimnazjalna)
profil
profil ekonomiczno – administracyjny
I ad
Jolanta Sowól
profil elektroniczny
I ei
Zofia Węgrzynowicz
profil socjalny
I sp
Bożena Chrzanowska
profil usługowo – gospodarczy
I ug
Alina Jatkowska
profil zarządzanie informacją
I zi
Marzena Wyszyńska
Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 1 (szkoła ponadgimnazjalna)
zawód posadzkarz 713[05] 2 letni cykl kształcenia
I p
Irena Gudanowska
zawód monter elektronik 725[01] 3 letni cykl kształcenia
I mei
Antoni Puciłowski
klasa wielozawodowa 2 letni cykl kształcenia
I aw
Jarosław Górski
klasa wielozawodowa 3 letni cykl kształcenia
I bw
Jadwiga Prawdzik
Technikum Elektroniczne (5 letnie, po szkole podstawowej)
III i
Małgorzata Dworak
IV i
Tadeusz Fiećko
V i
Dorota Sikora
Technikum Budowlano - Elektryczne (5 letnie, po szkole podstawowej)
technik elektryk 311[08]
III e
Ignacy Grudziński
IV e
Joanna Michałowska
V e
Ilona Lubomska
III b
Ewa Wiśniewska
IV b
V b
Krystyna Osakowicz
Technikum Hotelarskie (5 letnie, po szkole podstawowej)
III h
Małgorzata Sudnik
IV h
Władysława Makarczyk
V h
Maria Ignatowska
Liceum Agrobiznesu (5 letnie, po szkole podstawowej)
technik agrobiznesu 341[01]
III ar
IV ar
Elżbieta Koronkiewicz
Liceum Techniczne (4 letnie, po szkole podstawowej)
III ad
Beata Aleszczyk
III ead
Dariusz Sieńko
IV ad
Iwona Węgrzynowicz
III ug
Bożena Gałaś
IV ug
Anna Stankiewicz
III ei
Władysław Horosz
profil społeczno - socjalny
III sp
Jacek Bednarczyk
Zasadnicza Szkoła Budowlana (3 letnia, po szkole podstawowej)
zawód technolog robót wykończeniowych w budownictwie 713[06]
III t
Agnieszka Milanowska
zawód elektryk 724[01]
III el
Wiesław Lisek
zawód stolarz 742[01]
III s
klasa wielozawodowa
III aw
III bw
Edward Biały
III cw
III dw
Władysław Łukawski
Technikum Budowlano - Elektryczne (3 letnie, po szkole zawodowej)
technik handlowiec 341[03]
I HD
Alicja Szenk
technik mechanik
I M
I EE
Zbigniew Huszcza
III EE
Stanisława Sotko
I BB
II BB
Krystyna Juchniewicz
technik urządzeń sanitarnych 311[39]
III US
technik urządzeń audiowizualnych 313[04]
II AU
technik żywienia i gospodarstwa domowego 321[10]
I ŻG
Małgorzata Puczyłowska