Sportowy Rok Szkolny w ACE rozpoczęty !!! [17.09.2012 r.]

Zgodnie z wieloletnią tradycją w Augustowskim Centrum Edukacyjnym
uczniowie klas pierwszych wzięli udział w inauguracji Sportowego Roku Szkolnego.

O godz. 12. uczniowie pod opieką wychowawców przeszli na wyznaczone trasy biegów przełajowych nad jeziorem Necko.

..

Nauczyciele wf przedstawili organizację zawodów. Określili miejsce startu oraz mety...

Start każdej grupy ogłaszał dyrektor Centrum pan Bogdan Dyjuk. [Fotoreporter przy tym był...]

.

W pierwszej grupie biegły dziewczęta z klas pierwszych Technikum nr 1,  wystartowało i ukończyło bieg 58. zawodniczek.

Chłopcy biegli w dwóch grupach. W drugim biegu wystartowało i ukończyło bieg 81. zawodników z Technikum nr 1.

.

Z klasy pierwszej Zasadniczej Szkoły Zawodowej w trzecim biegu wystartowało i ukończyło bieg 18. zawodników.

W biegu przełajowym WYCHOWAWCÓW KLAS PIERWSZYCH

bezkonkurencyjna okazała się wychowawczyni klasy I g pani Izabela Dzikowska.

.

Zawodnicy każdej grupy startowej za zajęcie pierwszych miejsc otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz medale

ufundowane przez Dyrekcję Augustowskiego Centrum Edukacyjnego. [Fotoreporter przy tym był...]

.

Zawodnikom gratulujemy woli walki, a organizatorom dziękujemy za udaną imprezę...