Rok 2000
-
V miejsce w Lekkiej Atletyce na Zawodach o puchar Urzędu Marszałkowskiego
-
I miejsce Adama Prawdzika w biegu na 600m na Strefowych Mistrzostwach Polski Młodzików w Lekkiej Atletyce - Zamość
-
I miejsce Adama Prawdzika w biegu na 600m na Mistrzostwach Polski Młodzików (Memoriał im. Janusza Kusocińskiego) - Poznań
-
VIII miejsce dziewcząt i IV chłopców w Lekkiej Atletyce o puchar J. Humberta - Białystok
-
I miejsce Bogdana Dzieniszewskiego w biegu na 2000 m i I miejsce Adama Prawdzika
w biegu na 4000 m na Indywidualnych Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w Biegach Przełajowych - Białystok
-
V miejsce dziewcząt w I lidze Piłki Ręcznej Szkolnego Związku Sportowego
-
II miejsce chłopców w I lidze Piłki Siatkowej Szkolnego Związku Sportowego
- Absolwent naszej szkoły - Adam Wysocki
oraz Marek Twardowski zajmują piąte miejsce w kajakarskich dwójkach na 500 m
podczas Igrzysk Olimpijskich w Sydney 2000 r.
-
II miejsce dziewcząt w szachach w półfinale na Mistrzostwach Województwa
|
|
Rok 2001 |
|
-
II miejsce chłopców w piłce siatkowej na Mistrzostwach Województwa
-
I miejsce dziewcząt w szachach na Mistrzostwach Polski Szkół Budowlanych w Koninie
-
IV miejsce dziewcząt w tenisie stołowym na Mistrzostwach Polski Szkół Budowlanych w Koninie
-
Udział 3 zawodników w Biegach Przełajowych na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Kwidzyniu:
w biegu na 3000 m, startowali Bogdan Dzieniszewski i Adam Prawdzik, a w biegu na
5000 m - Mariusz Sieńkowski.
|
-
III miejsce drużynowo
chłopców w Lekkiej Atletyce na Mistrzostwach Województwa Podlaskiego, a indywidualnie:
-
Adam Prawdzik
- I miejsce w biegu na 400 m przez płotki (58,26 s)
-
Adam Prawdzik
- I miejsce w biegu na 400 m (51,86 s)
-
Mariusz Sieńkowski
- I miejsce w biegu na 2000 m z przeszkodami
(6:29,46 s rekord szkoły)
-
I miejsce Adama Prawdzika w biegu na 800 m
w eliminacjach do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (1:57,86 s)
-
I miejsce Mariusza Sieńkowskiego w biegu na 2000 m
w eliminacjach do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (6:29,46 s)
|
|
-
I miejsce Bogdana Dzieniszewskiego w biegu na 1500 m
w eliminacjach do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (4:06,46 s)
-
III miejsce w punktacji klubowej juniorów młodszych na Podlaskiej Olimpiadzie Młodzieży Szkolnej w Białymstoku
-
na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Poznaniu:
VIII miejsce Mariusza Sieńkowskiego w biegu na 2000 m (6:16,72 s - nowy rekord szkoły),
XIII miejsce Adama Prawdzika w biegu na 800 m
XVII miejsce Bogdana Dzieniszewskiego w biegu na 1500 m
-
III miejsce drużynowo na Licealiadzie Województwa Podlaskiego w Biegach Przełajowych, a indywidualnie:
|