1. Kompetencje społeczne i organizacja pracy zespołów - Maria Wielgat
2. Kompetencje społeczne - Maria Wielgat
3. Usługi gastronomiczne- Alicja Zyskowska
4. Fizyka - Joanna Michałowska Broszura "Spotkanie z promieniotwórczością"
5. Matematyka Ielg - Beata Aleszczyk
6. Matematyka Ielg - Beata Aleszczyk
7. Biologia - Elżbieta Wierzbicka - skóra
8. Biologia - Elżbieta Wierzbicka - szkielet
9. Fizyka - Joanna Michałowska - Prawo rozpadu promieniotwórczego
10. Biologia - Elżbieta Wierzbicka - Znaczenie badań nad DNA
11. Pracownia organizacji pracy w hotelarstwie - Michał Jeruć
12. Pracownia organizacji pracy w hotelarstwie - Michał Jeruć
13. Pomiary elektryczne - Ignacy Grudziński
14. Biologia - Elżbieta Wierzbicka - Grzyby - IIak
15. Biologia - Elżbieta Wierzbicka - Płazy - IIIg
16. Biologia - Elżbieta Wierzbicka - Ryby - IIIg
17. Matematyka - Zbigniew Huszcza -I bg - I hdg
18. Matematyka - Zbigniew Huszcza - I ifb
19. Matematyka - Zbigniew Huszcza - I mrw-bwg
20. Matematyka - Zbigniew Huszcza - II hd
21. Matematyka - Zbigniew Huszcza - II if
22. Matematyka - Zbigniew Huszcza -III ifb
23. Matematyka - Zbigniew Huszcza - III mrw
24. Podstawy technologii i konstrukcji mechanicznych - Zofia Węgrzynowicz - II mct
25. Urządzenia techniki komputerowej - Jerzy Stankiewicz
26. Biologia - Elżbieta Wierzbicka - Stawy szkielet osiowytawy szkielet osiowy
27. Pracownia organizacji pracy w hotelarstwie - Michał Jeruć - II h
28. Pracownia organizacji pracy w hotelarstwie - Michał Jeruć - II h
29. Zasady żywienia - Izabella Kęcik - III g
31. Technologia gastronomiczna klasa III g gr II - Alicja Zyskowska
32. Technologia gastronomiczna klasa III g gr II - Alicja Zyskowska
33. Technologia gastronomiczna klasa III g - Alicja Zyskowska
34. Wychowanie fizyczne - Tomasz Wyszyński
35. Montaż i pomiary elementów i podzespołów mechatronicznych II mct - Piotr Łaciński
36. Montaż i obsługa urządzeń i systemów mechatronicznych III mct - Piotr Łaciński
37. Podstawy mechatroniki II mct - Piotr Łaciński
38. Programowanie urządzeń i systemów mechatronicznych III mct cz. I- Piotr Łaciński
39. Programowanie urządzeń i systemów mechatronicznych III mct cz. II - Piotr Łaciński
40. Fizyka - Joanna Michałowska - II if
41. Język angielski - Halina Buczyńska - I ifg-I if/mct, I b
42. Matematyka - Beata Aleszczyk I gg-Funkcja liniowag-Funkcja liniowa
43. Matematyka - Beata Aleszczyk I ifg-Funkcja liniowa
44. Matematyka - Beata Aleszczyk - III ifa-ciągi
45. Matematyka - Beata Aleszczyk - IV g - ciągi
46. Matematyka - Beata Aleszczyk - I hd -funkcje
47. Matematyka - Beata Aleszczyk - I ifg - funkcje
48. Matematyka - Beata Aleszczyk - I gg - funkcje
49. Biologia - Elżbieta Wierzbicka - Biotechnologia i inżynieria genetyczna
50. Urządzenia techniki komputerowej - Jerzy Stankiewicz
51. Matematyka - Alicja Szenk - II b-planimetrii
52. Język angielski - Halina Buczyńska -Arkusz maturalny poziom podstawowy kl. IV ak, IV mc, IV if
53. Język angielski - Halina Buczyńska -Arkusz maturalny poziom rozszerzony kl. IV ak, IV mc, IV if
54. Fizyka - Joanna Michałowska - „Spadanie ciał jako skutek oddziaływań grawitacyjnych”
55. Matematyka - Beata Aleszczyk - IV g-planimetria-cz.3-planimetria-cz.3
56. Matematyka - Beata Aleszczyk - IV g -prawdopodobieństwo
57. Matematyka - Beata Aleszczyk - II mct-geometria analityczna
58. Język angielski Halina Buczyńska Video Holiday activities klasy 1 ifg/1 ifb/1mc/1b
59. Fizyka - Joanna Michałowska - II if ruch ciał na równi pochyłej
60. Podstawy konstrukcji budowlanych-Krystyna Osakowicz-III b
61. Elektrotechnika i elektronika - Zofia Węgrzynowicz
62. Matematyka - Beata Aleszczyk -I elg -Funkcja liniowa
63. Zasady żywienia- Izabella Kęcik - III g - Żywienie poszczególnych grup ludności i dietoterapia
64. Matematyka -Beata Aleszczyk -I ifg, I gg, I elg - funkcja liniowa-materiały dydaktyczne
65. Język angielski - Halina Buczyńska _ III mrw - Wyposażenie i narzędzia
66. Matematyka - Beata Aleszczyk - I hd - funkcje
67. Technologia gastronomiczna - Alicja Zyskowska - I gg gr I - Zadanie
68. Matematyka - Beata Aleszczyk - II mct - geomteria analityczna
69. Emilia Polkowska - Jak spędzać czas
70. Fizyka - Joanna Michałowska - Deficyt masy. Energia wiązania jądra atomowego
71. Matematyka - Beata Aleszczyk - Okręgi i trójkąty
72. Geografia - Iwona Węgrzynowicz - Polityczna mapa śwata klasy I
73. Elektotechnika - Zofia Węgrzynowicz - I el
74. Elektotechnika - Zofia Węgrzynowicz - I elg
75. Język angielski - Halina Buczyńska - Zestaw maturalny
76. Fizyka - Joanna Michałowska i Dorota Rukścińska - Informacje o próbnej maturze z fizyki
77. Pracownia organizacji pracy w hotelarstwie - Michał Jeruć -zadanie II h
78. Wyposażenie techniczne- Izabela Dzikowska - Bezpieczeństwo i higiena pracy - I gg
79. Fizyka - Joanna Michałowska - Ruch ciał po równi pochyłej -rozwiązywanie zadań
80. Fizyka - Joanna Michałowska - Przyspieszenie grawitacyjne. Ciężar ciała
81. Język angielski Halina Buczyńska New Zealand part I klasy (I ifg, I mc, I ifb, I b)
82. Instalacje elektryczne - Zofia Węgrzynowicz I el
83. Wyposażenie techniczne bezpieczeństwo i higiena pracy - Izabela Dzikowska- I gg
84. Dokumentacja budowlana - Krystyna Osakowicz - II b
85. Matematyka - Zbigniew Huszcza - I ifb
86. Pracownia obsługi konsumenta - Alicja Zyskowska - III g
87. Wyposażenie techniczne zakładów gastronomicznych - Izabella Kęcik - I g
89. Fizyka - Joanna Michałowska - Fale stojące- wprowadzenie
90. Matematyka - Beata Aleszczyk - Geometria analityczna - II mct
91. Matematyka - Beata Aleszczyk - Równania liniowe - I ifg
92. Matematyka - Beata Aleszczyk - Testy - II mct
93. Matematyka - Beata Aleszczyk - Testy - IV if
94. Matematyka - Beata Aleszczyk - Testy - III ifa
95. Technologia gastronomiczna - Izabela Dzikowska - III g
96. Elektrotechnika - Zofia Węgrzynowicz - I elg
97. Elektrotechnika - Zofia Węgrzynowicz - I el
98. Język angielski - Halina Buczyńska- Tourist attractions klasy I b, I ifb/mct, Iifg
99. Matematyka - Beata Aleszczyk - Testy - I ifg
101. Fizyka - Joanna Michałowska - Praca w polu grawitacyjnym
102. Biologia - Elżbieta Wierzbicka - Ekologia - maturzyści
103. Biologia - Elżbieta Wierzbicka - układ mięsniowy
104. Fizyka - Joanna Michałowska - Energia potencjalna w polu grawitacyjnym
105. Fizyka - Joanna Michałowska - Fale stojące- rozwiązywanie zadań
106. Matematyka - Beata Aleszczyk - IV g
107. Biologia - Elżbieta WIerzbicka - Ekologia IV ak, IV g
108. Biologia - Elżbieta - Tkanki roślinne - II ak
109. Podstawy programowania sterowników PLC w języku FBD - Piotr Łaciński - II i III mct
110. Fizyka - Joanna Michałowska - Wiadomości wstępne o ruchu drgającym
110. Fizyka - Joanna Michałowska - Ruch po okręgu pod wpływem siły grawitacji. I prędkość kosmiczna
112. Fizyka - Joanna Michałowska - Fale akustyczne. Fale stojące w akustyce
113. Posługiwanie się dokumentacja budowlaną - Krystyna Osakowicz - II b
114. Urządzenia techniki komputerowej - Jerzy Stankiewicz- Zasada działania komputera
115. Matematyka - Beata Aleszczyk - Testy I hd
116. Matematyka - Beata Aleszczyk - Testy I gg
117. Język angielski Halina Buczyńska Listening – activities on holiday
118. Język angielski Halina Buczyńska Culture lexical ang grammar exercises
119. Rysunek budowlany - Krystyna Osakowicz - II mrw
120. Matematyka - Zbigniew Huszcza - Sprawdzian IV b
121. Fizyka - Joanna Michałowska - Wiadomości wstępne o ruchu drgającym - I b
122. Dokumentacja budowlana-Krystyna Osakowicz-II b
123. Jezyk angielski - Halina Buczynska Listening Track - IV if, IV ak, IVmct
124. Wyposażenie techniczne zakładów gastronomicznych - Izabella Kęcik - I g
125. Fizyka - Joanna Michałowska - Reakcje syntezy
126. Język angielski- Halina Buczyńska - Zdrowie i sport - IV ak, IV if, IV mct
127. Biologia - Elżbieta Wierzbicka - Mięczaki - III g
128. Biologia - Elżbieta Wierzbicka - Ptaki sprawdzian - III g
129. Bilogia - Elżbieta Wierzbicka - poprawa karkówki - I g
130. Biologia - Elżbieta Wierzbicka - sprawdzian z tkanek - II ak
131. Bilogia - Elżbieta Wierzbicka - stawonogi kartkówka - III g
132. Fizyka - Joanna Michałowska - Zasada zachowania energii- rozwiązywanie zadań
133. Fizyka - Joanna Michałowska - Zjawisko Dopplera
134. Biologia - Elżbieta Wierzbicka- poprawa metabolizmu I ifa, I fb
135. Biologia - Elżbieta Wierzbicka- poprawa metabolizmu I mct
136. Matematyka - Beata Aleszczyk - poprawa III ifa
137. Matematyka - Beata Aleszczyk - poprawa I ifg
138. Elektrotechnika - Zofia Węgrzynowicz - Połączenie RLC -I el, I elg
139. Elektrotechnika - Zofia Węgrzynowicz - Zadania I el, I elg
140. Biologia - Elżbieta Wierzbicka- składniki pokarmowe I mct, I ifa, I ifb
141. Biologia - Elżbieta Wierzbicka - Matura z biologii
142. Rysunek budowlany - Krystyna Oskakowicz - II mrw
143. Matematyka - Beata Aleszczyk - Poprawa II mct
144. Matematyka - Beata Aleszczyk - Ciągi III ifa
145. Matematyka - Beata Aleszczyk - Poprawa I hd, I gg
146. Podstawy konstrukcji budowlanych -Krystyna Osakowicz- Sprawdzian -III b
147. Wyposażenie techniczne zakładów gastronomicznych - Izabella Kęcik - I g
148. Podstawy programowania sterowników PLC w języku IL - Piotr Łaciński - II i III mct
149. Podstawy programowania sterowników PLC w języku ST - Piotr Łaciński - II i III mct
150. Biologia - Elżbieta Wierzbicka - Korzeń II ak
151. Biologia - Elżbieta Wierzbicka -Komórka I g
152. Biologia - Elżbieta Wierzbicka- układ pokarmowy ćwiczenia - I ifa, I ifb, Imc
153. Biologia - Elżbieta Wierzbicka- układ pokarmowy - budowa - I ifa, I ifb, I mc
154. Biologia - Elżbieta Wierzbicka- Sposoby ochrony przyrody notatka klasy 1 po gimnazjum
155. Matematyka - Beata Aleszczyk - sprawdzian - funkcja liniowa I ifg
156. Matematyka - Beata Aleszczyk - sprawdzian - funkcja liniowa I gg
157. Urządzenia techniki komputerowej - Jerzy Stankiewicz - Interfejsy SAS i SCSI
158. Elektrotechnika - Zofia Węgrzynowicz - Gałąź równoległa RLC I el, I elg
159. Matematyka - Beata Aleszczyk - Przesunięcia wykresów - I hd
160. Matematyka - Beata Aleszczyk - poprawa I ifg
161. Matematyka - Beata Aleszczyk- Poprawa II mct
162. Biologia - Elżbieta Wierzbicka - Ochrona przyrody w Polsce
163. Fizyka - Joanna Michałowska - Wahadło matematyczne
164. Godzina wychowawcza - Izabela Dzikowska
165. Mateamtyka - Zbigniew Huszcza - sprawdzian I hdg
166. Biologia - Elżbieta Wierzbicka - Trawienie i wchłanianie
167. Urządzenia techniki komputerowej - Jerzy Stankiewicz
168. Fizyka - Joanna Michałowska - Prawo Coulomba, pole elektryczne zadania
169. Matematyka - Zbigniew Huszcza - Sprawdzian - Ibg
170. Kompetencje społeczne i organizacja pracy zespołów Cz.II - Maria Wielgat - II b, II mct, II if
171. Kompetencje społeczne- Maria Wielgat - ćwiczenia cz. II - II mrw
173. Elektrotechnika - Zofia Węgrzynowicz - Rezonans - I el, I elg
174. Matematyka - Beata Aleszczyk - poprawa II mct
175. Wyposażenia techniczne zakładów gastronomicznych - Izabella Kęcik - I g
176. Matematyka - Huszcza Zbigniew - sprawdzian I mrw-bw
177. Matematyka - Beata Aleszczyk - poprawa I klasy
178. Matematyka - Beata Aleszczyk - poprawa III ifa
179. Matematyka - Beata Aleszczyk - poprawa I klasy - liczby rzeczywiste
180. Biologia - Elżbieta Wierzbicka - sprawdzian 1hg
181. Biologia - Elżbieta Wierzbicka - sprawdzian 1gg
182. Biologia - Elżbieta Wierzbicka - sprawdzian 1mcg
184. Fizyka - Joanna Michałowska - Pojemność elektryczna
185. Podstawy technologii- Zofia Węgrzynowicz - II mct
186. Instalacje dokumentacja - Zofia Węgrzynowicz - I el
187. Elektrotechnika - Zofia Węgrzynowicz - I el, I elg - moc
188. Rysunek techniczny - Zofia Węgrzynowicz - I mct
189. Biologia - Elżbieta Wierzbicka - sprawdzian I hg
190. Biologia - Elżbieta Wierzbicka - sprawdzian I bg
191. Matematyka - Zbigniew Huszcza - sprawdzian III ifb
192. Matematyka Beata Aleszczyk - sprawdzian III ifa
193. Biologia - Elżbieta Wierzbicka - sprawdzin 1 ifg
194. Biologia - Elżbieta Wierzbicka - sprawdzian II ak
195. Matematyka - Beata Aleszczyk - sprawdzian II mct
196. Biologia - Elżbieta Wierzbica - sprawdzian I mct
197. Technologia gastronomiczna - Alicja Zyskowska - sprawdzian III g
198. Rysunek Techniczny - Zofia węgrzynowicz - I el, I elg
199. Mateamtyka - Zbigniew Huszcza - sprawdzian I ifb
200. Biologia - Elżbieta Wierzbicka - sprawdzian I ifa
201. Rysunek budowlany -Krystyna Osakowicz -III mrw
202. Rysunek - Zofia Węgrzynowicz - II mct
203. Matematyka - Zbigniew Huszcza - sprawdzian II if
204. Usługi gastronomiczne - Alicja Zyskowska- sprawdzian III g
205. Matematyka - Beata Aleszczyk - sprawdzian I hd
206. Urządzenia techniki komputerowej - Jerzy Stankiewicz- Napędy dysków
207. Rysunek budowlany - Krystyna Osakowicz - II mrw
208. Posługiwanie się dokumentacją budowlaną -Krystyna Osakowicz -II b
209. Biologia - Elżbieta Wierzbicka - sprawdzian - I ifb
210. Podstawy konstrukcji budowlanych - Krystyna Osakowicz -III b
211. Elektrotechnika - Zofia Węgrzynowicz - I el, I elg - zadania
212. Matematyka - Beata Aleszczyk - sprawdzian - I elg
213. Biologia - Elżbieta Wierzbicka - sprawdzian
214. Matematyka - Beata Aleszczyk - sprawdzian I gg
215. Podstawy programowania sterowników PLC w języku SFC - Piotr Łaciński - II i III mct
216. Matematyka - Zbigniew Huszcza - sprawdzian III mrw
217. Matematyka - Zbigniew Huszcza - sprawdzian II hd
218. Matematyka - Beata Aleszczyk - sprawdzian I ifg
219. Dokumentacja budowlana -Krystyna Osakowicz - I mr
220. Podstawy budownictwa- Krystyna Osakowicz- II mrw
221. Rysunek budowlany -Krystyna Osakowicz- II mrw
222. Biologia - Elżbieta Wierzbicka - Rośliny zarodnikowe - II ak
223. Matematyka - Beata Aleszczyk - sprawdzian III ifa
224. Alicja Zyskowska - sprawdzian - I g
225. Wyposażenie techniczne zakładów gastronomicznych - Izabella Kęcik - I g
226. Urządzenia techniki komputerowej - Jerzy Stankiewicz
227. Wyposażenie techniczne zakładów gastronomicznych - Izabella Kęcik - I g
228. Matematyka - Beata Aleszczyk-poprawa funkcja liniowa
229. Konstrukcje budowlane-_Krystyna Osakowicz- II b
230. Rysunek techniczny - Zofia Węgrzynowicz - I mct
231. Matematyka - Beata Aleszczyk - Poprawa sprawdzianu I G
232. Matematyka - Beata Aleszczyk - Poprawa sprawdzianu I G
233. Elektrotechnika - Zofia Węgrzynowicz - Układy 3-fazowe - I el, I elg