Harmonogram kursów dokształcania pracowników młodocianych wroku szkolnym 2019/20
organizowanych przezOśrodek Doskonalenia i Dokształcania Zawodowego wACE Augustów
Zawód | kurs | termin realizacji | |
711204 | murarz tynkarz | stopnia I | 16.03.2020- 08.04.2020r. (do odpracowania 9 i 10.04.2020- przerwa świąteczna) |
stopnia II | 03.09.-27.09.2019r. | ||
stopnia III | 25.11-20.12.2019r. | ||
512001 | kucharz | stopnia I | 15.04.2020- 08.05.2020r. (kurs w czasie matur do odpracowania 13 i 14.04.2020 oraz 01.05.2020) |
Stopnia II | 03.09.-27.09.2019r. | ||
stopnia III | 28.10.-22.11.2019r. | ||
723103 | mechanik pojazdów samochodowych |
stopnia I grupa I |
16.03.2020- 08.04.2020r. (do odpracowania 9 i 10.04.2020- przerwa świąteczna) |
stopnia I grupa II |
15.04.2020- 08.05.2020r. (kurs w czasie matur do odpracowania 13 i 14.04.2020 oraz 01.05.2020) |
||
stopnia II | 30.09-25.10.2019r. | ||
stopnia III | 17.02-13.03.2020r. | ||
712905 | monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie |
stopnia I | 11.05.2020- 05.06.2020r. |
stopnia II | 30.09-25.10.2019r. | ||
stopnia III |
07.01.2020- 14.02.2020r |
||
741103 | elektryk | stopnia I | 11.05.2020- 05.06.2020r. |
712618 |
monter sieci instalacji sanitarnych |
stopnia I | 17.02.2020- 13.03.2020r. |
522301 | sprzedawca | stopnia I | 07.01.2020- 14.02.2020r. (ferie zimowe 20.01-02.02.2020, do odpracowania 6.12.2020) |
Zakwaterowanie: Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Augustowie.
Cena 790 zł, obejmuje zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych z łazienkami, całodzienne wyżywienie, opiekę pedagogiczną.
Uczniowie mogą korzystać z urządzeń i sprzętu znajdującego się na terenie ośrodka np. siłowni, mogą zostać na weekend z własnym wyżywieniem.
ZGŁOSZENIA NA KURSY I STOPNIA
ze względów organizacyjnych proszę o zgłoszenie uczniów na kurs do 17 grudnia 2019
( proszę podać ilość uczniów na kurs oraz ilość uczniów do zakwaterowania)
Augustowskie Centrum Edukacyjne w Augustowie
Al. Kard. Wyszyńskiego 3
16-300 Augustów
+48 87 6432861
https://acedu.pl
lub bezpośrednio do koordynatora CKZ w ACE
Iwona Grabowa (tel. 504677133,
.
Harmonogram kursów dokształcania pracowników młodocianych wroku szkolnym 2019/20
organizowanych przez Ośrodki Doskonalenia i Dokształcania Zawodowego w innych miejscowościach
zawód | kurs | termin realizacji | miejscowość | |
741103 | elektryk | stopnia II | 30.09-25.10.2020r. | SUWAŁKI |
stopnia III |
28.10.-22.11.2019r. |
SUWAŁKI | ||
343101 | fotograf | stopnia III | 04.11-01.12.2019r. | OLKUSZ |
721306 | blacharz samochodowy | stopnia III | 10.02.-06.03.2020r. | BRODNICA |
514101 | fryzjer | stopnia II | 30.09-25.10.2020r. | SUWAŁKI |
stopnia III |
25.11-20.12.2019r. |
|||
751204 | piekarz | stopnia III | 25.11- 20.12.2019r. | OLECKO |
753402 | tapicer | stopnia II |
03.09.-27.09.2019r. |
NIDZICA |
stopnia III |
25.11-20.12.2019r. |
|||
752205 | stolarz | stopnia III | 30.09-25.10.2019r. | GIŻYCKO |
751201 | cukiernik | stopnia II | 30.09.-25.10.2019r. | SUWAŁKI |
stopnia III | 28.10-22.11.2019r. | SUWAŁKI | ||
522301 | sprzedawca | stopnia II | 30.09.-25.10.2019r. | OLECKO |
stopnia III | 25.11-20.12.2019r. | OLECKO | ||
722204 | ślusarz | stopnia III |
25.11-20.12.2019r. |
GIŻYCKO |